Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

GEERS Dobry Słuch

Firma GEERS, z okazji Dnia Kobiet, przygotowała dla wszystkich Pań posiadających Kartę Seniora specjalną ofertę.

Firma GEERS, która wspiera naszą misję poprawy warunków życia osób po 60 roku życia, z okazji Dnia Kobiet przygotowała specjalną ofertę* dla wszystkich Pań posiadających Kartę Seniora. W dniach 6 - 10 marca GEERS pragnie zaprosić wszystkie seniorki do skorzystania z przygotowanej we wszystkich salonach GEERS niespodzianki.

Aby skorzystać z promocji w oddziale GEERS należy podać hasło "Karta Seniora". Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej infolinii w celu uzyskania szczegółowych informacji: 800 133 377.

GEERS jest liderem rynku rozwiązań dla osób dotkniętych niedosłuchem. Ludzie realizują swoje potrzeby, aspiracje i pragnienia poprzez kontakty z innymi, a możliwość komunikacji jest podstawą budowania więzi rodzinnych i społecznych. Dlatego tak niezbędny jest dobry słuch, który GEERS pragnie każdemu zapewnić. Tradycja firmy sięga lat 50-tych XX wieku. W Polsce firma dysponuje ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w przywracaniu swoim Klientom pełnej radości życia. Protetycy GEERS to kompetentna, specjalistycznie wykształcona kadra, która codzienne oferuje usługi i produkty o najwyższym standardzie, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienów.

*Regulamin dostępny w salonach GEERS.

Zobacz również