Głos Seniora:

ogólnopolski magazyn skierowany do seniorów.

Warszawski Głos Seniora

Mamy przyjemność oddać w ręce warszawskich Seniorów pierwszy, kwietniowy numer „Warszawskiego Głosu Seniora”, kolejnej już (po rzeszowskiej) lokalnej edycji lubianego i znanego wszystkim Seniorom „Głosu Seniora”, w którym już od 5 lat propagujemy inicjatywy pro-seniorskie, inspirujemy do działania oraz zajmujemy się edukacją osób starszych w kwestiach prawnych, ekonomicznych, społecznych oraz profilaktyki zdrowotnej.

W „Warszawskim Głosie Seniora” znajdą Państwo znane już działy, takie jak „Aktywny Senior”, czyli wywiady ze znanymi i inspirującymi Seniorami – w pierwszym wydaniu warszawskim będziemy mieli zaszczyt gościć doskonale znaną wszystkim warszawiankę, aktywną działeczkę pro-seniorską, kobietę piękną i nieszablonową – Wirginię Szmyt, czyli Dj Wikę. W wydaniu warszawskim znajdzie się także „Stylowa Seniorka” – dział, w którym prezentujemy kobiety piękne i odważne w gustownych stylizacjach, promując tym samym piękno niezależne od metryki. W „Warszawskim Głosie Seniora” nie zabraknie również spraw ważnych dla każdego warszawskiego Seniora – aktualności z Dzielnicowych Rad Seniorów, zapowiedzi interesujących wydarzeń, listy Miejsc Przyjaznych Seniorom oraz prezentacji istotnych pro-seniorskich projektów i inicjatyw. Nie zabraknie także porad zdrowotnych, prawnych oraz odrobiny rozrywki.
Warszawskim Seniorów zapraszamy także do wzięcia udziału w organizowanych na naszych łamach konkursach: Opowiedz nam swoją historię, Miłość po 60tce, Stylowa Seniorka, Gotuj razem z nami, Zwierzak sposobem na samotność oraz Senior Działkowiec.

Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że wydanie warszawskie zadowoli wszystkich stołecznych Seniorów!

 

LINK: Warszawski Głos Seniora

Zobacz również